Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün “Meslek Lisesi Öğrencileri  Ailelerimizle Buluşuyor” Projesi kapsamında Şehit Hasan Önal Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, daha önce nikahı kıyılan ancak maddi imkansızlıklardan dolayı düğünlerini yapamayan Safiye ve Hasan çiftinin düğünleri, Kaymakamımız Cemal ŞAHİN’in katkılarıyla yapıldı.
        Düğüne Kaymakam Cemal ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi ÖZEN,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder CEYLAN,  Okul Müdürü Ebru DEDEOĞLU, öğretmenler, öğrenciler , çiftin yakınları katıldı.
        Kaymakam Şahin, “ 3 yıl önce  evlenen ancak düğün yapamayan Safiye ve Hasan kardeşimizin içinde kalan burukluğu, bu düğünü Şehit Hasan Önal  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde organize ederek onları sevindirmekten mutluluk duyduk. Büyük bir işbirliğiyle gerçekleştirilen bu düğüne katkı sağlayan, emek veren herkese teşekkür ediyorum. Evlenen çiftimize mutluluklar diliyorum, dedi ve altın takarak, çifte hediyelerini  verdi.
        Kaymakam ŞAHİN bundan sonrada benzeri çalışmaların devam edeceğini ifade etti.
        Düğün boyunca mutlulukları gözlerinden okunan çiftin , gelinlik ve damatlığının hazırlanmasında giyim ve teknoloji bölümü, düğün kurabiyelerinin yapımında yiyecek ve içecek bölümü, gelinin saçının yapımında güzellik saç bakım hizmetleri , gelin çiçeğinin yapımında bahçecilik bölümü,  kına ve organizasyonun gerçekleştirilmesinde çocuk gelişim bölümü öğrenci ve öğretmeleri katkılarıyla gerçekleştirildi.