İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Kızılay’ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu Kan Bağışı kampanyasına, İlçe Kaymakamımız Cemal ŞAHİN kan bağışında bulunarak destek verdi.

        13.03.2018 tarihinde düzenlenen kampanya, İlçemiz Kılıçaslan İlkokulunda, Kaymakamımız Cemal ŞAHİN, Eskişehir Kızılay İl Başkanı Yüksel GİRGİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder CEYLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin ADIYAMAN, okul yöneticileri, veli ve paydaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

        Kan bağışı sonrası Kızılay İl Başkanı Girgin, destek ve katılımlarından dolayı Kaymakam ŞAHİN’e teşekkür belgesini takdim ederek, Kızılayın dünyanın dört bir tarafında afetzedelerin yardımına koştuğunu ve kan bağışının insan hayatı için önemli olduğunu vurgulayarak, kan bağışlarının düzenli şeklide devam etmesini temenni etti.

        Kaymakam ŞAHİN, “Kan bağışı toplumumuzdaki dayanışma örneğidir.Bu gün başkasına lazım olan kan belki bir gün bizlerede lazım olacaktır.Kan sürekli ihtiyaçtır.diyerek tüm halkımızı Kızılaya destek olmaya davet etti.